VSD Instalacje Chłodnicze | Profesjonalne Chłodnictwo – Poznań

O naszej firmie

Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 2000, gdzie cztery osobne firmy (dwie o profilu projektowo inżynieryjnym, kolejne dwie zajmujące się wykonawstwem instalacji chłodniczych) chcąc sprostać coraz większym wyzwaniom, a także rosnącym potrzebom klientów w 2009 roku połączyły siły tworząc nowy podmiot pod nazwą VSD Instalacje Chłodnicze Spółka jawna.

Dziś nasza firma to kilkanaście osób fachowej kadry składającej się z projektantów inżynierów, projekt managerów oraz wykwalifikowanych monterów i serwisantów. Do naszych klientów należą między innymi Tesco, Piotr i Paweł, Alma, Bomi, Chata Polska, PSS Społem oraz inne.

W ostatnich pięciu latach wykonaliśmy ponad sto różnych instalacji chłodniczych. Wpisując się w tendencję działania na rzecz ochrony środowiska zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy również trzy instalacje transkrytyczne z wykorzystaniem CO² jako czynnika chłodniczego.

Obserwując zmiany w sektorze handlowym i dystrybucji towarów, dostosowujemy naszą ofertę do wymagań i zapotrzebowania Klientów, proponując kompleksową dostawę chłodnictwa komercyjnego i przemysłowego dla placówek handlowych – wyposażenie marketów w meble chłodnicze , komory chłodnicze z płyt warstwowych poliuretanowych lub styropianowych, w oparciu o centralne układy chłodzenia z zastosowaniem agregatów wielosprężarkowych.